2017-12-22

MAXKIN. Alarm domowy i monitoring w jednym!

MAXKIN. Alarm domowy i monitoring w jednym!

 

Do naszej oferty wkraczają innowacyjne systemy bezpieczeństwa firmy MAXKIN. Choć to producent mało znany w naszej części globu, to jego produkty od 2014 były już wielokrotnie wyróżniane na międzynarodowych targach zabezpieczeń IFSEC w Londynie. Czy rzeczywiście można wymyślić jeszcze coś nowego? Póki co, do oferty wprowadzono trzy różne systemy bezpieczeństwa.

Hybrid GSM & Wi-Fi Smart Cam Alarm System

Sztandarowym produktem MAXKIN jest Hybrid GSM & Wi-Fi Smart Cam Alarm System. Można powiedzieć, że jest on skrzyżowaniem bezprzewodowej centrali alarmowej GSM z kamerą, rejestratorem i sensorem ruchu. W zgrabnej sześciokątnej obudowie zintegrowano 1‑megapikselową kamerę z detekcją ruchu i dwukierunkowym dźwiękiem, baterię zapewniającą 10h pracy bez zasilania oraz syrenę alarmową. Systemem można zarządzać przez aplikację na smartfona, przy pomocy połączenia WiFi lub GSM/3G. Przy pomocy tej samej aplikacji, możliwy jest też podgląd widoku z kamery i przeglądanie zapisanych w pamięci nagrań. Alarm można rozbroić również w bardziej staroświecki sposób, tj. dołączonym do zestawu pilotem. Trzeba przyznać, że możliwości tego systemu całkowicie wyczerpują potrzeby przeciętnego użytkownika, przy czym producent zapewnia, że można go niemal bez ograniczeń rozbudowywać o dodatkowe kamery, sensory czy piloty. Cena detaliczna bazowego zestawu wynosi 1149 zł brutto.

 


 

X1 GSM Alarm System

 

Drugim urządzeniem jest X1 GSM Alarm System. To centrala alarmowa GSM, którą można zarządzać przy pomocy smartfona lub wysyłając komendy sms. Wymagane jest posiadanie aktywnej karty sim, dzięki której centrala ma łączność ze światem zewnętrznym. Zestaw startowy zawiera bezprzewodowy sensor ruchu oraz kontaktron, a także dwa piloty. Do zestawu można dodać w sumie aż 50 czujników, a jedynym minusem jest to, że nie podłączymy do niego kamery WiFi. Wbudowana bateria pozwala na pracę bez zasilania przez 16 godzin. Cena zestawu zaczyna się od 749 zł brutto za wersję z modułem GSM/2G.


 

Portable WiFi Alarm System

 

Ostatnim rozwiązaniem, które importer zdecydował się zaproponować na polskim rynku jest Portable WiFi Alarm System, zwany pieszczotliwie Conch. W tym przypadku, komunikacja z systemem odbywa się wyłącznie poprzez sieć WiFi. Poza tym, system jest kompatybilny z pozostałymi sensorami z oferty, których można dodać aż czterdzieści. Alarm, poza aplikacją, można uzbrajać i rozbrajać także przy pomocy pilota. Ponadto, każdemu pilotowi można nadać indywidualną nazwę. Dzięki temu, w łatwy sposób można zorientować się np. który z domowników wrócił do domu. W zestawie jest jeden pilot oraz dwufunkcyjny sensor ruchu zintegrowany z kontaktronem, oczywiście bezprzewodowy. W centralę jest wbudowana syrena alarmowa 90dB. Centralkę umieszcza się bezpośrednio w gniazdku. Cena zestawu to tylko 599 zł brutto.

Na koniec warto wspomnieć, że wszystkie systemy bezpieczeństwa Maxkin są bardzo odporne na zakłócenia i ataki, poprzez zaawansowaną technologię szyfrowania FHSS, dzięki czemu mogą konkurować z podobnymi systemami opartymi na rozwiązaniach przewodowych. Wszystkie urządzenia są objęte 2‑letnią gwarancją. Jakość wykonania poszczególnych komponentów jest na wysokim poziomie, a znakomity design sprawia, że każde urządzenie po prostu cieszy oko.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na: www.mbbm.com.pl/maxkin

Poleć znajomym:
Dane kontaktowe
Chorzowska 108
40-101 Katowice
tel: (+48) 32 431 03 00
fax: (+48) 32 431 03 01
e-mail: info@mbbm.pl